Průvodce » Binance Coin oči 560 $ další po BNB cena ‘Cup and Handle’ breakout

Binance Coin oči 560 $ další po BNB cena ‘Cup and Handle’ breakout

Binance Coin oči 560 $ další po BNB cena 'Cup and Handle' breakout

Pokračující cenový boom v Binance Coin Trh (BNB) maluje klasický vzestupný graf s vzestupným cílem 560 $.

Dabovaný jako Cup and Handle, vzor se objeví, když cena tvoří zálohu, která vypadá jako trend ve tvaru U (Cup). Na to navazuje tvorba sestupného rozsahu kanálů (Handle). Průlom nad rozsah Handle obvykle vede k vzhůru nohama, přičemž býčí terč je dlouhý stejně jako velikost poháru.

Zdá se tedy, že BNB prošla cenovou trajektorií, která vypadá jako vzor Cup and Handle. Kromě toho poslední rally kryptoměny, doprovázená nárůstem objemu obchodování, vynesla své ceny nad rozsah Handle – průlom – který zvýšil možnosti býčího pokračování dopředu.

Cenový graf BNB/USD 4H s nastavením Cup a Handle. Zdroj: TradingView.com

Výsledkem je, že pokud by cenová rally BNB vydržela, bude se blížit k cíli Breakout v poháru a rukojeti poblíž 560 $. Naopak, pokud cena klesne pod odpor Cup (~ 437 $), riskovalo by to zneplatnění celého býčího nastavení.

Základy cen BNB

Nejnovější cenová rally BNB se objevila poté, co společnost Binance prostřednictvím svého blockchainového projektu Binance Smart Chain (BSC) spustila fond ve výši 1 miliardy dolarů, který má urychlit přijetí v celém kryptosvětví. To vyčleňuje 300 milionů dolarů na projekty budování decentralizovaných aplikací na vrcholu BSC.

Obchodníci obvykle vidí inkubační události podpořené blockchainovými projekty jako býčí pro jejich nativní aktiva. Takové události přimějí vývojáře stavět nové projekty na vyhrazených veřejných/soukromých účetních knihách, což zvyšuje poptávku po jejich vlastních tokenech.

Například začátkem října Solana, veřejný blockchainový protokol základní vrstvy, oznámil odměny a počáteční financování v hodnotě 5 milionů dolarů pro vývojáře, kteří se účastní jeho globálního hackathonu s názvem Ignition. Zprávy pomohly zvýšit cenu SOL, SolanaNativní token, až o 35%, jak pokryl Cointelegraph.

Zdálo se, že BNB prošla podobným záchvatem spekulací.

Santiment, také služba pro sledování krypto dat detekován nárůst akumulace BNB napříč peněženkami, která již obsahuje tokeny v hodnotě milionů dolarů. Tzv Binance Coin velryby nakoupily za poslední dva týdny asi 412 000 BNB, čímž přidaly o 8,7% více tokenů do svých stávajících holdingů.

Binance Coin údaje držitelů velryb. Zdroj: Santiment

Akumulace BNB mezi bohatými investory rostla navzdory varovným signálům regulačních orgánů v některých zemích.

Související: Globe-klus Binance hledá v Irsku „centralizované“ sídlo

Binance také nadále vyšetřuje několik agentur v USA, které mají přimělo několik zajišťovacích fondů, včetně Tyr Capital a ARK36, k zastavení nebo omezení obchodování na své kryptoburze.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste si při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/binance-coin-eyes-560-next-after-bnb-price-cup-and-handle-breakout

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách