Průvodce » Balancer zavádí stabilní fondy pro swapy podobného druhu

Balancer zavádí stabilní fondy pro swapy podobného druhu

Balancer zavádí stabilní fondy pro swapy podobného druhu

Balancer, populární automatizovaný tvůrce trhu pro kryptoměny, spustil novou funkci protokolu navrženou ke snížení poplatků a zlepšení provádění obchodování u podobných swapů.

Stabilní fondy „jsou navrženy speciálně pro aktiva, která obchodují za podobnou cenu,“ napsal Fernando Martinelli, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Balancer Laboratoře Jako takové fondy zvyšují kapitálovou účinnost swapů podobného druhu, čímž obchodníkům nabízejí přísnější spready a nižší skluz. Poskytovatelé likvidity mezitím mají příležitost získat konkurenční výnos.

Martinelli vysvětlil, že na rozdíl od tradičních vážených zásob jsou všechny žetony uvnitř Balancer stabilní fondy jsou obsaženy v jednom trezoru:

“Na Balancer, obchodník může provádět obchody, které směřují přes oba fondy současně s velmi malým nárůstem nákladů na plyn ve srovnání s obchodem, který směruje přes Curve a Uniswap například.”

Se spuštěním stabilních bazénů Balancer nyní má nejméně tři různé typy fondů – další dva jsou vážené fondy a integrace Element Finance, která byla představena v dubnu tohoto roku.

Balancer Laboratoře získaly desítky milionů dolarů z rizikových fondů usilujících o dlouhodobou expozici na trhu decentralizovaného financování nebo DeFi. Někteří z nejvýznamnějších investorů VC v Balancer patří Capital Three Arrows, Blockchain Capital, LongHash Ventures a Fenbushi Capital.

Související: VC zpět Balancer s investicí 24,25 mil. USD

Jak uvedl Cointelegraph, Balancer spustila verzi 2 svého protokolu v květnu tohoto roku a slibovala vyšší rychlost a lepší likviditu. Aktualizace vedla k výraznému snížení nákladů na plyn, zejména u interních vah.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/balancer-launches-stable-pools-for-like-kind-swaps

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách