Průvodce » Balancer vyčleňuje 10 milionů USD na téměř nulové poplatky Ethereum-kompatibilní obchody

Balancer vyčleňuje 10 milionů USD na téměř nulové poplatky Ethereum-kompatibilní obchody

Balancer vyčleňuje 10 milionů USD na téměř nulové poplatky Ethereum-kompatibilní obchody

Míra přijetí kryptoměny do značné míry závisí na případech jejího použití v reálném světě. Balancer Posledním úsilím protokolu v tomto ohledu je zahájení podpory řešení Layer-2 Polygon snížit Ethereum náklady na plyn.

Díky tomuto partnerství Balancer se připojuje k týmu velkých projektů DeFi lik Aave, Křivka a SushiSwap, které byly v poslední době svědky silného přijetí uživateli.

S Polygon (dříve MATIC) nabízející téměř nulové poplatky za obchody, BalancerPostavení „flexibilního AMM je snáze realizovatelné“ vzhledem ke schopnosti provádět jedinečné experimenty pro fondy bez rizika vyšších obchodních poplatků. Při zvýraznění schopnosti škálovat na více L2, Balancer Generální ředitel a spoluzakladatel laboratoří Fernando Martinelli řekl:

“Všimli jsme si toho velkého tahu.” Polygon získával a transakční zkušenosti, které poskytuje, a Balancer chce tuto zkušenost pro naši komunitu a uživatele “

Podle tiskové zprávy „výbor pro těžbu likvidity vyjádřil přání zaměřit se na více indexových fondů Polygon zdůraznit jedinečnou hodnotovou nabídku Balancer na L2. “ Na základě konsensu bude výbor pokračovat v experimentování s návrhy bazénů pro Polygon se zavedenými odměnami za těžbu.

Na základě hlasování komunity je nastavení tokenových pobídek „25 000 BAL za týden od Balancer, 375 000 MATIC za týden od Polygon a 30 000 Qi za týden Qi Dao za fond pro dva bazény, jejichž součástí budou, “celkem 10 milionů dolarů.

Polygon Spoluzakladatel Sandeep Nailwal uzavřel: „Jsme si jistí Polygon komunita bude ráda využívat Balancer s téměř nulovými poplatky a vynikající uživatelskou zkušeností. “Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/balancer-earmarks-10m-for-near-zero-fees-on-ethereum-compatible-trades

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách