Průvodce » Analytik zadá 32,5 tis. $ Bitcoin koupit objednávku jako hodlers vsadit na $ 46K BTC cena dole

Analytik zadá 32,5 tis. $ Bitcoin koupit objednávku jako hodlers vsadit na $ 46K BTC cena dole

Analytik zadá 32,5 tis. $ Bitcoin koupit objednávku jako hodlers vsadit na $ 46K BTC cena dole

Bitcoin Očekává se, že (BTC) v krátkodobém horizontu poklesne až na 32 500 USD poté, co 23. dubna došlo k zániku několika zásadních úrovní podpory.

BTC / USD zasáhla minima, která nebyla zaznamenána od začátku března v pátek, protože analytici sestavují své prognózy – a kupují objednávky – v nejnovějších Bitcoin cenová korekce.

Brandt plánuje koupit Bitcoin na 32 501 USD

Stahování BTC mají tendenci vyděsit nové investory, zatímco staré ruce se zdají bojovat mezi sebou o to, kdo může obléknout nejúžasnější osobnost, jak počet klesá.

Vzhledem k tomu, že největší kryptoměna propadla o 53 000 a poté 50 000 dolarů, začaly se však objevovat krátkodobé známky medvědího vývoje.

Pro zkušeného obchodníka Petera Brandta, který je v posledních letech dobře známý tím, že v posledních letech volá různé cenové jevy BTC, zbývalo ještě mnohem více prostoru pro koupi dipu. Tolik, že on odhaleno naplánoval nákupní objednávku na pouhých 32 501 USD.

Zadal jsem objednávky na nákup přes noc $ BTC na 32 501 USD

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 23. dubna 2021

Stejně jako ostatní populární analytici však Brandt není zdaleka medvědí Bitcoin z dlouhodobého hlediska. Spolu s ním při předpovídání cenové hladiny byl populární Twitter účet @Dilutionproof, který argumentoval že 46 000 $ by byla čára v písku za BTC / USD.

Základ pro podporu ve skutečnosti sestává z několika cenových bodů, vysvětlil účet. Nabídky od investorů a velkoobjemových velryb spolu s technickou úrovní Fibonacci naznačují, že medvědi by měli potíže s vytlačením trhu mnohem níže.

„Na blockchainu jsem také pozoroval velký objem nákupů na řetězci kolem 47–49 000 $, což podle mého názoru bude působit jako velmi silná podpora, pokud bychom se dokonce dostali na tyto cenové hladiny,“ souhlasil Philip Swift z obchodní skupiny Decentrader nová analýza vydáno v pátek.

„Kromě toho nadále zaznamenáváme velký nárůst počtu uživatelů na internetu Bitcoin blockchain, který je také býčí. I když se tento týden na sociálních médiích objevila velká obava, nevěřím, že je třeba paniku nebo být příliš znepokojen cenou Bitcoin právě teď.”

Graf přítoku a odtoku výměny BTC. Zdroj: Lex Moskovski / Twitter

Na burzy bylo za 24 hodin až pátek uloženo více BTC než kdykoli od havárie cross-asset v březnu 2020, data Glassnode ukazuje.

Pro kolegy z Twitteru, analytika Rekt Capital, je mezitím retracement učebnicovou událostí, která charakterizovala všechny Bitcoin býčí trh.

Začátek korekce Q2, přicházející přibližně 80 dní po skončení korekce Q1 ze 42 000 $, napodobuje to, co se stalo Bitcoin během svého býčího běhu 2017 účet poznamenal.

Porovnání BTC / USD Q1 a Q2. Zdroj: Rekt Capital / Twitter

Altcoiny trpí, ale hotovostní injekce je blízko

Tak jako Bitcoin přetrvávají, altcoiny vidí další červené moře poté, co podlehly širokému výprodeji – ale ne na dlouho.

To je také závěr Swiftu, který vybral Ether (ETH) poté, co největší altcoin podle tržní kapitalizace tento týden dosáhl nových maxim. Obecněji řečeno, altcoiny jsou zralé pro příliv peněz od investorů, kteří uvažují Bitcoin jako „příliš drahé“.

„Vzhledem k přílivu nových peněz vstupujících na trh a vnímání nových účastníků Bitcoin jako „příliš drahý“, očekávám, že peníze budou plynout do altcoinů, “dodal.

„To by způsobilo Bitcoin dominance po určitou dobu klesat, protože některé Alts překonávají Bitcoin. “

Bitcoin ve čtvrtek ztratil kontrolní část kryptotrhového trhu s koláčem a poprvé od roku 2018 spadl do 40-50% zóny.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/analyst-places-32-5k-bitcoin-buy-order-as-hodlers-bet-on-46k-btc-price-bottom

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách