Průvodce » Analytici navrhují Dogecoin obchodníci otáčejí zisky do velkých altcoinů

Analytici navrhují Dogecoin obchodníci otáčejí zisky do velkých altcoinů

Analytici navrhují Dogecoin obchodníci otáčejí zisky do velkých altcoinů

Každý býčí trh s kryptoměnou má alespoň jeden katalyzátor překvapení, který z ničeho nic vzrušuje obchodníky a vyvolává obrovský objem obchodování, který zvedá celkovou tržní kapitalizaci na nová maxima.

Býčí trh v roce 2021 není výjimkou z tohoto pravidla a jedním z největších katalyzátorů růstu v letošním roce byla výbušná popularita Dogecoin (DOGE), který se dostal na titulní stránky v tradičních i alternativních finančních kruzích, protože jeho cena v posledních několika měsících vzrostla na nová historická maxima.

4hodinový graf DOGE / USDT. Zdroj: TradingView

S takovým obrovským růstem, ke kterému dochází během několika málo měsíců, je jen přirozené, že obchodníci provádějí pohyby, které pomáhají uzamknout zisky, a poté hledat další potenciální hybnou sílu, do které investují.

Cenová akce pro DOGE dokonce upoutala pozornost Jona Bollingera, vynálezce Bollinger Bands, který 3. května tweetoval „$ dogeusd vložen do topu, klesl o 65% a nyní znovu klepe na dveře, zatímco $ dogebtc vypukne . Prostě úžasná cenová akce. “

Dogecoin se v době Tweetu obchodoval poblíž 0,40 USD, ale od té doby prudce vzrostl o 80% na nové historické maximum 0,69 USD. Po dnešním silném shromáždění zveřejnil Bollinger následující tweet jako radu pro obchodníky DOGE.

Myslím, že vy, milovníci psů, byste zde měli začít myslet na špičku.

– John Bollinger (@bbands) 5. května 2021

A zdá se, že někteří obchodníci měli podobné myšlenky nebo si vzali Bollingerova slova k srdci 5. května, protože cena DOGE zaznamenala 25% návrat, než se zotavila poblíž úrovně 0,60 $.

Velkoplošné altcoiny těží Dogecoinhybnost

Několik pozorných obchodníků, včetně zakladatele skupiny Digital Currency Group Barryho Silberta, vypíchnut že v obchodní aplikaci Robinhood se odehrávalo mnoho obchodních aktivit DOGE a že ostatní kryptoměny dostupné na platformě by mohly těžit z toho, že obchodníci převádějí zisky z DOGE na pomaleji fungující kryptoměny.

Ukázalo se, že jde o prezíravý pohled, protože všechny hlavní kryptoměny dostupné v Robinhood dnes zaznamenaly dvouciferné zisky, protože cena DOGE zaznamenala 25% návratnost.

#Dóže efekt bohatství přelévající se na RobinHood alts: $ LTC $ BCH $ BSV $ ETC. Na RH zatím nejsou k dispozici žádné další alty.

Očekávejte, že výpisy RH budou hlavní hnací silou budoucích výnosů. pic.twitter.com/i37zaJwGh9

– Alex Krüger (@krugermacro) 5. května 2021

Ethereum Classic (ETC) je jedním z největších příjemců přesunu fondů, který pomohl EU Ethereum výbuch vidlice na nové rekordní maximum na 100 $ 5. května. Ve stejném období Bitcoin Hotovost (BCH) a Bitcoin SV (BSV) zaznamenaly zisky v rozmezí 25% – 30%.

Zatímco procento růstu vidět na ceně Litecoin (LTC) je menší než u ostatních tokenů uvedených na Robinhood, 15% rally LTC posunula altcoin na nové víceleté maximum na $ 351. To dává cenu LTC o méně než 7% pod své předchozí historické maximum na 375 USD.

4hodinový graf LTC / USDT. Zdroj: TradingView

Podle údajů z Cointelegraph Markets Pro jsou tržní podmínky pro LTC po nějakou dobu příznivé.

Skóre VORTECS ™, exkluzivní pro Cointelegraph, je algoritmické srovnání historických a současných tržních podmínek odvozené z kombinace datových bodů, včetně sentimentu na trhu, objemu obchodování, nedávných cenových pohybů a aktivity na Twitteru.

Skóre VORTECS ™ (zelené) vs. cena LTC. Zdroj: Cointelegraph Markets Pro

Jak je vidět na grafu výše, skóre VORTECS ™ pro LTC se začalo zvyšovat 29. dubna a udržovalo si zvýšenou úroveň během příštích čtyř dnů, než dosáhlo maxima 68 2. května, zhruba jedenáct hodin, než cena vzrostla o 35% oproti další tři dny.

Vzhledem k tomu, že se DOGE v době psaní tohoto článku stále obchodoval nad 0,58 $ a humbuk pokračoval v budování před vystoupením Elona Muska v komediální skečové show Saturday Night Live, mohla by býčí cenová akce pro LTC a další kryptoměny dostupné v Robinhood pokračovat jako maloobchodní obchodníci noví kryptoměnový stádo na populární meme coin.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/analysts-suggest-dogecoin-traders-are-rotating-profits-into-large-cap-altcoins

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách