Průvodce » Altcoiny se shromažďují, když se býci hromadí do žetonů s velkou kapitalizací a projektů vrstvy 1

Altcoiny se shromažďují, když se býci hromadí do žetonů s velkou kapitalizací a projektů vrstvy 1

Altcoiny se shromažďují, když se býci hromadí do žetonů s velkou kapitalizací a projektů vrstvy 1

Trh s kryptoměnami poskytuje investorům další den „altseason“, protože většina altcoinů v top 100 na CoinMarketCap se dnes shromáždila.

Několik žetonů s velkým víčkem dosáhlo víceletých maxim a vše se odehrálo jako Bitcoin Cena (BTC) se snaží udržet jakýkoli zisky poháněné novinkami, které se během týdne nashromáždily.

Jeden z nejpozoruhodnějších představení byl uveden na Ethereum Classic (ETC), „nezměněný“ Ethereum Vidlice (ETH), která se v uplynulém týdnu prosadila, protože její oddanost mechanismu konsensu o důkazu práce přitahuje pozornost horníků a drobných investorů „Robinhood“.

4hodinový graf ETC / USDT. Zdroj: TradingView

Data z trhů Cointelegraph a TradingView ukazuje, že poté, co ve čtvrtek v časných obchodních hodinách dosáhl minima na 86,12 USD, cena ETC vyskočila o 81% a dosáhla nového historického maxima na 179,83 USD, protože 24hodinový objem obchodování dosáhl rekordních 39,1 miliardy USD.

Několik kryptoměn s velkým kapitálem zaznamenalo v poslední době významné zisky, včetně Litecoin (LTC), který dosáhl ročního maxima ve srovnání s BTC, a 68% rally v roce Bitcoin Hotovost (BCH), která poprvé od května 2018 dosáhla výše 1 500 $.

Řešení vrstvy 1 stoupají s rostoucím objemem obchodování

Ether také dosáhl nového historického maxima na 3 605 USD, protože vzrušení stále roste před londýnským hard forkem a implementací EIP-1559, která se očekává v červenci.

Hlavní, důležitý #Ethereum generální oprava plynového poplatku #EIP-1559 naplánováno na červenec, v #Londýn upgrade sítě https://t.co/mQrxvSt7aa přes @miluju

– Attestant ⟠ (@AttestantIO) 8. března 2021

CardanoToken ADA je dalším top 10 projektem, jehož cena dosáhla nového historického maxima na 1,69 $ a Tezos (XTZ) po začátku obchodního dne vzrostl o 23% a dosáhl nového rekordního maxima na 8,05 USD.

Několik „Ethereum Zabijáci, kteří vzešli z býčího trhu 2017–2018, zaznamenali dvojciferné zisky včetně EOS, jehož cena se během dne zvýšila o 50% na maximum 12,57 USD a Neo (NEO), která se zvýšila na vysoko nad 128 USD, než obecné stažení trhu vedlo k poklesu většiny cen.

Bitcoin dominance klesá na nová minima

Stabilní síla, kterou ukazují altcoiny, vedla ke stálému poklesu Bitcoin dominance za poslední měsíc, která 6. května klesla na minimum 45,25%. Podle analytiků se jedná o další známku toho, že sezóna altcoinů je plně účinná.

4hodinový graf dominance tržního stropu BTC. Zdroj: TradingView

Zatímco se zdá, že instituce silně upřednostňují Bitcoin a v menší míře etheru byly maloobchodní obchodníci přitahováni k tokenům s nižší cenou, které nabízejí možnost větších zisků, o čemž svědčí nedávný cenový výbuch v Dogecoin (DÓŽE).

Pokud bude tento trend pokračovat, je pravděpodobné, že BitcoinMíra dominance by se mohla i nadále snižovat, protože nové prostředky přicházející do ekosystému kryptoměny prostřednictvím stabilníchcoinů jsou více distribuovány.

Celková tržní kapitalizace kryptoměny nyní činí 2,346 bilionu USD a BitcoinMíra dominance je 45,5%.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory webu Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/altcoins-rally-as-bulls-pile-into-large-cap-tokens-and-layer-1-projects

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách