Průvodce » Altcoiny dosáhly nových výšin poté, co býci kopli Bitcoin cena zpět nad 50 000 $

Altcoiny dosáhly nových výšin poté, co býci kopli Bitcoin cena zpět nad 50 000 $

Altcoiny dosáhly nových výšin poté, co býci kopli Bitcoin cena zpět nad 50 000 $

Investoři v kryptoměně si 26. dubna vydechli úlevou jako prudký obrat ceny Bitcoin (BTC) bylo doprovázeno tržním oživením, kdy většina altcoinů vidí zelenou barvu. Je pravděpodobné, že úniku pomohly býčí hodnocení analytiků JPMorgan a oznámení PayPalu, že poptávka po nákupu kryptoměn překonala očekávání.

Údaje z trhů Cointelegraph a TradingView ukazuje, že poté, co se v neděli večer odrazil od minima poblíž 47 000 $, Bitcoin v pondělí v časných obchodních hodinách vzrostl nad úroveň podpory 50 000 $ a do poloviny dne se vyšplhal nad 53 500 $, zatímco Ether (ETH) získal 2500 $.

4hodinový graf BTC / USDT. Zdroj: TradingView

Stahování trhu z minulého týdne jen málo zpomalilo tradiční přijímání kryptoměn, protože příběhy, jako je vyhlídka NFL, Trevor Lawrence podepisující dohodu o podpoře s platformou pro sledování krypto portfolia Blockfolio a hotely v Nigérii oznamující plány na přijetí Bitcoin protože platby se objevují každý den.

Sledování řetězové analýzy Bitcoinroste býčí hybnost

Data z Glassnode to ukazují objem přenosu na řetězu a průměrné transakční poplatky za Bitcoin síť v předchozím týdnu dosáhla nových maxim, protože se síť nadále zotavuje z přetížení mempoolu kvůli poklesu hashrate, ke kterému došlo v důsledku výpadku elektřiny v Číně.

Průměrné transakční poplatky na internetu Bitcoin síť. Zdroj: Glassnode

Analýza věkových pásem stráveného výstupu, která podrobně popisuje, jak dlouho BTC sedí v peněžence, naznačuje, že noví držitelé tokenů byli otřeseni nedávným poklesem, zatímco peněženky, které drží déle než 1 měsíc, zaznamenaly pokles transakční aktivity.

Data také ukazují, že peněženky, které drží déle než 6 měsíců, nezaznamenaly výrazný nárůst výdajů od útlumu trhu v únoru.

Další vzestup lze najít při pohledu na akumulaci horníků, která je podle Glassnode na nejvyšší úrovni od poloviny roku 2018.

Změna pozice těžařské sítě. Zdroj: Glassnode

Analýza celkově ukazuje, že to byly novější ruce na trhu, které byly otřeseny korekcí z minulého týdne, zatímco zkušenější obchodníci s kryptoměnami rádi hromadili BTC od těch, kteří se obávají dalšího poklesu cen.

Altcoiny rostou jako Bitcoin najde svůj základ

BitcoinBoje za poslední týden umožnily altcoinům vykročit vpřed a získat podíl na trhu s řadou mincí propukajících na nová historická maxima a objem obchodování na decentralizovaných burzách s uptrendem.

The Ethereum- platforma pro půjčování DeFi Compound (COMP) přes noc zvýšil o 17% a dosáhl nového rekordního maxima na 671 USD, zatímco řešení vrstvy 2 Polygon (MATIC) vzrostl o 68% na nové historické maximum na 0,576 USD.

Denní výkonnost trhu s kryptoměnou. Zdroj: Coin360

The Solana- decentralizovaná výměna na základě Serum (SRM) díky své zvýšené aktivitě na internetu propukla cena nativního tokenu na nové maximum 11,47 $ Solana (SOL) blockchainová síť.

Solana cena za poslední týden vzrostla o více než 120% a 25. dubna dosáhla nového maxima 48,46 USD, protože jeho ekosystém se neustále rozšiřuje a na této vrstvě-1 jsou spuštěny nové projekty Ethereum konkurent.

Celková tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami nyní činí 2,004 bilionu USD a BitcoinMíra dominance je 50,3%.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory webu Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/altcoins-hit-new-highs-after-bulls-kick-bitcoin-price-back-above-50k

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách