Průvodce » Alpha Homora vzdoruje propadu trhu, podporuje TVL a cenu tokenu při opětovném spuštění v2

Alpha Homora vzdoruje propadu trhu, podporuje TVL a cenu tokenu při opětovném spuštění v2

Alpha Homora vzdoruje propadu trhu, podporuje TVL a cenu tokenu při opětovném spuštění v2

Po skalnatém prvním čtvrtletí oznámila platforma decentralizovaného financování (DeFi) Alpha Homora opětovné spuštění svého programu v2 pro využití výnosového zemědělství – a zatím obchodníci i uživatelé slaví, protože stoupají ceny za uzamčení celkové hodnoty (TVL) i ALPHA.

Verze 2 platformy, která umožňuje využít až 7x na oblíbené zemědělské pozice s výnosy na protokolech, jako je Sushi, Curve a Balancer, zejména se musel po ničivém hacku v únoru zavřít na nové pozice. Protokol utrpěl ztráty ve výši 37 milionů dolarů, což se řadí mezi nejničivější exploity v historii DeFi.

Dosavadní opětovné spuštění však proběhlo plavecky pomocí více metrik. Token ALPHA – který prošel během odstávky vylepšeným tokenekonomickým designem – je v denním nárůstu o 11,1% na 2,28 USD a TVL se od opětovného spuštění zvýšil na celkových 675 milionů USD.

# AlphaHomoraV2 nyní má …

675 mil. USD TVL

Půjčeno 500 milionů $

Zajištění 170 milionů $

Vypůjčeno 99 mil. $

I když je poptávka po používání produktu vysoká, zachováme bezpečnostní opatření, která jsme si stanovili, tím, že prozatím ponecháme úvěrový limit 100 milionů USD.

Bude aktivně sledovat a odpovídajícím způsobem zvyšovat

– Alpha Finance Lab (@AlphaFinanceLab) 13. května 2021

Nyní zbývá zjistit, jak dlouho protokol zůstane stabilní. Kromě únorového zneužití byla platforma vázána na ztrátu Rari Capital 11 milionů dolarů začátkem tohoto týdne, ačkoli toto konkrétní zneužití nebylo způsobeno žádnou chybou Alpha Finance Labje součástí.

Obnovená verze v2 také přišla s novou sadou auditů, ale nakonec je největším testem protokolu DeFi čas – čím déle přežije podrobnou kontrolu potenciálních vykořisťovatelů, tím více uživatelů může věřit její dlouhověkosti.

Někteří pozorovatelé jsou navíc vyřazeni z neobvyklého modelu Alpha, který má v Tradfi malý precedens. Avšak Leo Cheng ze společnosti CREAM Finance, jejíž platforma pro půjčování protokolů od Iron Bank umožňuje v2 využívat výnosové hospodaření, v rozhovoru pro Cointelegraph tvrdil, že pokud mohou být rychlé půjčky klíčovým prvkem v kapitálové efektivitě DeFi, je leasingové půjčky logickým dalším krokem .

Cheng ze své podstaty říká, že inteligentní smlouva „se o to úplně nestará a nevidí hranice s projekty inteligentních smluv“, pokud jde o to, odkud zdroje pocházejí. Dokud transakce skončí různými protokoly zapojenými zeleně, transakce projde.

Společnost Alpha Finance Labs neodpověděla na několik žádostí o komentář.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/alpha-homora-defies-market-slump-bolsters-tvl-and-token-price-on-v2-relaunch

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách