Průvodce » Alpha Finance Lab (ALPHA) shromáždí 50%, jak se zdokonalí základy projektu

Alpha Finance Lab (ALPHA) shromáždí 50%, jak se zdokonalí základy projektu

Alpha Finance Lab (ALPHA) shromáždí 50%, jak se zdokonalí základy projektu

Bitcoin Cena (BTC) se nadále obchoduje v předvídatelném rozmezí, které obchodníkům poskytlo důvěru v obchodování altcoinů a tokenů DeFi. To se promítlo do 110% nárůstu ceny Alpha Finance Lab (ALPHA) za poslední čtyři dny.

Data z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukazuje, že od 22. června, kdy dosáhla minima 0,30 USD, se cena ALPHA 6. července zvýšila o 196% na měsíční maximum 0,89 USD, protože jeho 24hodinový objem se zvýšil o 433% na 293 milionů USD.

4hodinový graf ALPHA / USDT. Zdroj: TradingView

Důvody pro budování hybné síly pro ALPHA zahrnují vylepšení protokolu Alpha Homora V2, uvedení Alpha Launchpad a atraktivní poměr ceny a výdělku (P / E) ve srovnání s konkurenčními platformami.

Aktualizace protokolů podporují interoperabilitu

Největší upgrade pro Alpha Finance Lab Protokol se vrátil 1. února spuštěním Alpha Homora V2, které přineslo novou úroveň interoperability projektu tím, že umožnilo uživatelům provádět pěstování výnosů na Curve, Balancer, SushiSwap a Uniswap.

Po vzrušení z zahájení následovala cena ALPA, která 6. února dosáhla historického maxima na 2,95 USD, ale exploze Iron Bank 13. února vyčerpala 37 milionů USD z protokolu Alpha Homora a stáhla cenu zpět pod 1 $.

V návaznosti na hack, integrace s Binance Smart Chain, ALPHA staking a zahájení AlphaX, „produkt neobchodního obchodu s permanentním swapem“, který umožňuje dlouhé a krátké pozice využívající pákový efekt, pomohl zvýšit cenu altcoinu.

Alpha Homora V2 také obsahuje základní režim chovu navržený pro zjednodušení procesu a nedávno představený Alpha Launchpad tvrdí, že je „prvním a jediným programem inkubátoru DeFi vytvořeným staviteli pro stavitele“.

Vydání Launchpadu se zabývalo nedávnou zprávou společnosti Delphi Digital, která nazvala jeho uvedení na trh potenciálním „katalyzátorem temného koně pro Alphu“, který pravděpodobně dosud nebyl na trhu oceněn.

Delphi Digital řekl:

“Úvodní panel společnosti Alpha bude mít pro držitele tokenů větší hodnotu, protože získají část peněžních toků z nových protokolů, které jsou inkubovány ekosystémem Alpha Finance Lab.”

Výnosy z poplatků představují atraktivní hodnotu

Jednou z nejpozoruhodnějších vlastností protokolu ALPHA je struktura poplatků, která vyžaduje 20% veškerého úroku z půjčky ve V2 a 10% úroku z půjčky ve V1 k výplatě vkladů.

Související: Důvěryhodné mosty mohou být klíčem k blockchainové interoperabilitě

Nedávná zpráva společnosti Delphi Digital vyzdvihla strukturu poplatků protokolu a spočítala, že roční výnosy protokolu V2 se odhadují na 6,53 milionu dolarů, což znamená, že „Alpha obchoduje v relativně levném poměru P / E ve srovnání se svou srovnávací skupinou.“

Základy peněžního trhu ALPHA. Zdroj: Delphi Digital

Jak je uvedeno výše, poplatky generované za dolar celkové hodnoty jsou uzamčeny, což je ve srovnání s konkurenčními platformami výrazně vyšší.

Delphi Digital řekl:

“Z hlediska kapitálové efektivity je Alpha ve své vlastní lize, přičemž výše poplatků, které generuje za $ TVL, činí 0,27 $.” Pro kontext je běžec této metriky Compound na 0,05 $. “

Alpha Finance Labs také odhaduje, že roční výnosy z poplatků za projekt napříč všemi platformami jsou předpokládané zhruba 15,28 milionu dolarů.

Počet vsazených ALPHA od uvedení na trh. Zdroj: Cvrlikání

Pokud je toto číslo kombinováno s pokračujícím zvyšováním počtu tokenů ALPHA vsazených do sítě, býčí případ Alpha Finance Lab se dále posiluje, protože DeFi se stává součástí mainstreamové konverzace.

Podle společnosti Rekt Capital, pseudonymního analytika kryptoměny Twitter, se cena ALPHA v krátkodobém horizontu dívá nadměrně.

$ ALPHA / # BTC#alpha # Alfafinance

ALPHA si tento týden užívala fenomenální rozběh

Ale dosáhl oblasti zásadního odporu (červená)

Očekával bych jen další vzestup po změně červené na podporu, protože by to mohlo odemknout dalších + 40% rally směrem k oranžové oblasti# Krypto pic.twitter.com/RZlrB4Nk8W

– Rekt Capital (@rektcapital) 6. července 2021

Názory a názory zde vyjádřené jsou pouze názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/alpha-finance-lab-alpha-rallies-50-as-project-fundamentals-improve

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách