Průvodce » Acala vítězí jako první Polkadot aukce parachain s více než 32 miliony vsazených bodů

Acala vítězí jako první Polkadot aukce parachain s více než 32 miliony vsazených bodů

Acala vítězí jako první Polkadot aukce parachain s více než 32 miliony vsazených bodů

Ve čtvrtek ráno Acala, protokol decentralizovaných financí (DeFi) fungující na Polkadot (DOT) síť, oznámila, že vyhrála vůbec první Polkadot aukce parachainů.

Acala zvednutý celkem 32,5 milionu DOT v hodnotě zhruba 1,28 miliardy USD od 24 934 přispěvatelů prostřednictvím počáteční nabídky mincí (ICO) strukturované jako hromadná půjčka. Vzhledem k tomu, že výnosy jsou klasifikovány jako „krypto dluh“, Acala by nakonec musela splatit DOT, kterou si vyžádala od investorů. DOT uživatelů jsou uzamčeny po dobu trvání nájemní smlouvy na Polkadotparalelní řetězy na prodej.

Je to důkaz síly @Polkadot že tolik talentovaných týmů je ve hře o to, aby byly mezi prvními pěti projekty, které budou spuštěny 17. prosince. V tomto ohledu jsme všichni vítězové. Těšíme se, že s vámi odstartujeme multiřetězcovou budoucnost! (2/3)

— Acala – DeFi Hub of Polkadot (@AcalaNetwork) 18. listopadu 2021

Polkadot je meziřetězcová síť inteligentních kontraktů, která umožňuje převod aktiv mezi svými parachainy. Začátkem tohoto měsíce jeho vývojáři nasadili do aukce první parachain. Technologie však stále prochází těžkým vývojem. Nicméně v době zveřejnění Polkadot projekty získaly více než 87,6 milionů DOT (3,44 miliardy $).

Druhý Polkadot aukce parachainů právě probíhá, místo je na výběr leasing na další dva roky. V současné době je projektovaným vítězem Moonbeam, an Ethereum (ETH) kompatibilní platforma inteligentních kontraktů určená pro vytváření interoperabilních aplikací. Je v aktivním vývoji a očekává se, že svůj mainnet spustí do konce roku.

Moonbeam zatím ano zvednutý 34,28 milionu DOT, nebo zhruba 1,35 miliardy $, ve své aukci od více než 46 000 přispěvatelů. Investoři obdrží jeden token Moonbeam (GLMR) za každý DOT, který přislíbí, přičemž 30 % odměn bude okamžitě k dispozici pro uplatnění a zbývajících 70 % bude poskytnuto po dobu 96týdenního pronájmu. Fond odměn se skládá ze 100 milionů neboli 10 % z jeho zásoby tokenů ve výši 1 miliardy. Tokenová inflace GLMR činí 5 % ročně.

@MoonriverNW dosáhl nového milníku! https://t.co/ojg2E4ycpx

— Moonbeam Network (@MoonbeamNetwork) 17. listopadu 2021
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/acala-wins-first-polkadot-parachain-auction-with-over-32m-dot-staked

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách