Průvodce » 8. května je „den, na který si dávejte pozor“ Dogecoin uprostřed varování může DOGE trpět XRP pád stylu

8. května je „den, na který si dávejte pozor“ Dogecoin uprostřed varování může DOGE trpět XRP pád stylu

8. května je „den, na který si dávejte pozor“ Dogecoin uprostřed varování může DOGE trpět XRP pád stylu

Dogecoin (DOGE) prudce stoupá a Bitcoin (BTC) kulhá, ale jeden analytik předpovídá, že tento týden praskne bublina DOGE.

V série tweetů 4. května oblíbený twitterový účet Twitter zdůraznil podobnosti mezi Dogecoin a XRP mezi varovnými signály, že „konec“ je blízko.

„Závěrečný tlak

Jak uvedla společnost Cointelegraph, DOGE / USD tento týden nadále stoupal a zvrátil předchozí ztráty, aby odstranil svůj předchozí nebeský vrchol 0,47 USD. K dnešnímu dni je tento pár až 7 000%.

S hlavním zastáncem Elonem Muskem, který se má 8. května zúčastnit slíbeného vystoupení jako „The Dogefather“ na Saturday Night Live, se však toto datum rychle stává hranicí v písku bohatství memů založených na altcoinech.

Musk, který po celý rok dělal titulky pro svou údajnou adoraci Dogecoin, také podpořilo přijetí svých zisků jako založené ne na zásluhách, ale na virálním účinku memů.

Proč to dělá @elonmusk Chystáte se na Saturday Night Live vytvořit scénář, který posune DogeCoin na 1,00 $. Pomozte mi někdo pochopit tuto logiku?

– Jason A. Williams „Parabolic Guy“ (@GoingParabolic) 5. května 2021

Pokud by však došlo k přílivu, mohli by držitelé zavazadel čelit takovým ztrátám, které by připomínaly ty, které následovaly po konci „alt sezóny“ 2018.

U pseudonymního obchodníka s kryptoměnou Lowstrife jsou již na spotovém trhu viditelné známky apokalypsy.

“Každá z letošních velkých Dogeových shromáždění byla menší a méně agresivní.” To, co trvalo nejdříve 18 hodin, trvá už 2 dny, “komentoval Lowstrife.

“Mám podezření, že toto je poslední krok, než bude po dobrém.” 8. května je den, na který se dívat. “

1denní svíčkový graf DOGE / USD (Bittrex). Zdroj: Tradingview

Ozvěny XRPdlouhodobé maxima všech dob

Poslední fáze zázraku DOGE se nápadně podobá závěrečnému prosazení XRP v roce 2018 dříve XRP/ USD dosáhl stále platného maxima 3,20 USD. Následně se pár pomalu vytrácel na minimum 0,14 USD – ztráta 95,6%.

XRP/ USD týdenní svíčkový graf (Bitstamp). Zdroj: Tradingview

Současná situace je příliš známá i pro novější účastníky trhu. Debakl GameStop, ve kterém jednotliví obchodníci tlačili na cenu akcií, aby rozdrtili krátké zajišťovací fondy, poskytl úrodnou půdu pro napodobující pohyb v kryptoměně.

Na rozdíl od akcií neexistují žádné způsoby, jak by regulační orgány mohly vyvíjet tlak na obchodníky nebo omezovat přístup k samotnému aktivu, kromě toho, že by nutily obchodní platformy dělat práci za ně.

Vysvětlující tento fenomén, Adam Back, generální ředitel společnosti Blockstream, uvedl, že bullrun DOGE byl příkladem trhu podobného kasinu.

“Jako krátký stisk GME.” Ne proto, že trh souhlasí s tím, že má hodnotu, ale ve skutečnosti opačný, protože je správně zkratován jako bezcenný, “argumentoval na Twitteru.

“Čím víc vtipu, tím snadněji pumpovatelný, ať už se lidé shromáždí kolem skupinové pumpy a vyloží kasino.”
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/may-8-day-to-watch-for-dogecoin-amid-warning-doge-can-suffer-xrp-style-crash

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách