Průvodce » $52K Bitcoin cena spouští rally ve velkých kapitalizací, jako je Litecoin, Stellar a Bitcoin Hotovost

$52K Bitcoin cena spouští rally ve velkých kapitalizací, jako je Litecoin, Stellar a Bitcoin Hotovost

$52K Bitcoin cena spouští rally ve velkých kapitalizací, jako je Litecoin, Stellar a Bitcoin Hotovost

Bitcoin (BTC) je nesporným lídrem na trhu kryptoměn od doby, kdy jeho tvůrce v roce 2009 uvedl toto digitální aktivum na trh, a dodnes je dominantní silou v tomto odvětví.

Tato pravda byla vystavena na odiv 6. září, kdy cena Bitcoin vzrostla na úroveň 52 000 dolarů a zažehla rallye na celém trhu, která zvedla cenu malých i velkých altcoinů.

Když Bitcoin shromáždění, většina starších mincí, jako je např. Litecoin, Bitcoin Hotovost, XRP a Stellar mají tendenci se pohybovat v tandemu. Nyní, když se zdá, že BTC je připraven otestovat nová maxima, podívejme se, jak si vedou takzvané “dinosauří tokeny”.

LTC/USDT

Litecoin (LTC) byl často označován za stříbro k Bitcoin’s gold, protože jeho rychlejší protokol byl částečně modelován podle této špičkové kryptografické měny, ale upraven tak, aby se zvýšila nabídka tokenů a doba blokování.

Jednou z pozoruhodných úprav blockchainu v posledních několika letech bylo přidání technologie Mimblewimble, která pomáhá zvýšit soukromí uživatelů a škálovatelnost sítě.

Údaje z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukazuje, že od 31. srpna, kdy dosáhla minima poblíž 165 dolarů, se cena akcie Litecoin vzrostla o 41 % na denní maximum 233 dolarů 6. září, protože hybná síla celého trhu od Bitcoinna 52 000 USD přinesl na trh život.

1denní graf LTC/USDT. Zdroj: TradingView

Nyní se ukáže, zda Litecoin dokáže využít tohoto nárůstu hybnosti a pokračovat v růstu na vyšší úroveň na základě vlastních zásluh, nebo zda bude muset cena počkat na další růst ze strany BTC.

BCH/USDT

Bitcoin Cash (BCH) je pravděpodobně nejúspěšnější hard fork v historii. Bitcoin protokolu, který vzešel z býčího cyklu v letech 2017 až 2018, a někteří by řekli, že si dodnes udržuje slušnou sledovanost.

Údaje z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukazuje, že Bitcoin Reakce hotovosti na zotavení BTC byla ve srovnání s reakcí hotovosti na zotavení BTC nevýrazná. Litecoin, ale jeho cena přesto dokázala vzrůst z minima 617 USD 31. srpna na denní maximum 806 USD 6. září, což představuje nárůst o 30 %.

Jednodenní graf BCH/USDT. Zdroj: TradingView

Nedávná cenová akce pro BCH vedla k vytvoření býčího vzoru poháru a rukojeti, jak je uvedeno v tweetu analytika Twitteru Alexe Claye, a pondělní cenový pohyb naznačuje, že by cena mohla z těchto úrovní vyrazit a zamířit výše.

$BCH vyrobil pohár & amp; rukojeť vzor

Býk, pokud se otočí nad s/r horizontální (také neckline vzoru.) pic.twitter.com/KeBh8V5Jtb

– Alex Clay (@cryptclay) 3. září 2021

Související: Bitcoin zachovává $51K – Zde jsou cenové úrovně BTC sledovat

XLM/USDT

Stellar (XLM) je projekt z roku 2017, který vznikl poté, co spoluzakladatel Jed McCaleb v roce 2013 opustil společnost Ripple kvůli neshodám ohledně budoucího směřování společnosti. Stellar měl v době svého vzniku podobný design a oběživo jako projekt Ripple, ale od té doby se odklonil na vlastní cestu vývoje.

Síť se nyní stala jednou z nejlepších voleb pro společnosti a vlády, které zkoumají myšlenku spuštění protokolů na své nízkonákladové a škálovatelné platformě. Díky těmto vlastnostem je vhodným kandidátem pro hostování stablecoinů a digitálních měn centrálních bank.

Jednodenní graf XLM/USDT. Zdroj: TradingView

Data z TradingView ukazuje, že od dosažení minima 0,324 USD dne 31. srpna cena XLM vzrostla o 29 % na denní maximum 0,42 USD dne 6. září.

Údaje VORTECS™ od Cointelegraph Markets Pro začaly 31. srpna, před nedávným růstem ceny, detekovat býčí výhled pro XLM.

Skóre VORTECS™, exkluzivně pro Cointelegraph, je algoritmické srovnání historických a aktuálních tržních podmínek odvozené z kombinace datových bodů včetně nálady na trhu, objemu obchodů, nedávných cenových pohybů a aktivity na Twitteru.

VORTECS™ Score (zeleně) vs. cena XLM. Zdroj: VORTESC: Cointelegraph Markets Pro

Jak je vidět na výše uvedeném grafu, skóre VORTECS™ pro XLM se 30. srpna vyšplhalo do zelené zóny a 31. srpna dosáhlo maxima 74, přibližně 16 hodin předtím, než jeho cena během následujících pěti dnů vzrostla o 29%.

Názory a stanoviska zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko, při rozhodování byste měli provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/52k-bitcoin-price-triggers-rally-in-large-caps-like-litecoin-stellar-and-bitcoin-cash

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách