Průvodce » $ 30B ADA nyní vsazeno na budování inteligentního kontraktu Alonzo

$ 30B ADA nyní vsazeno na budování inteligentního kontraktu Alonzo

$ 30B ADA nyní vsazeno na budování inteligentního kontraktu Alonzo

Více než 30 miliard dolarů Cardano’ADA byla vsazena v očekávání významného milníku ve vývoji sítě – takového, který by mohl připravit půdu pro širší přijetí sítě a výraznější cenové zhodnocení kryptoměny.

Zhruba 71,7% cirkulujících dodávek ADA v hodnotě zhruba 31 miliard $ v dnešních cenách bylo vsazeno do 2665 aktivních fondů, podle poskytovateli dat PoolTool. Ve čtvrtek byla cena ADA 1,34 USD, když získala 4%.

Při současných hodnotách je ADA podle tržní kapitalizace pátou největší kryptoměnou.

Cardano zůstává daleko a daleko nejvíce kapitalizovanou kryptoměnou, pokud jde o vsazenou hodnotu. Průmyslová data ukazuje že EthereumVsazená hodnota je vzdálená sekunda na 12,2 miliard $. Solana, Polkadot a Algorand zaokrouhlit prvních pět.

CardanoSázení umožňuje uživatelům vydělat pasivní příjem ve formě ADA, aniž by museli po určitou dobu zamykat svá aktiva. Pro srovnání, jiné protokoly určují minimální dobu blokování pro vydělávání sázkových odměn.

Související: Pokud je systém vzájemného hodnocení rozbitý, k čemu to sakra je Cardanospoléhá se na to?

Investoři zůstávají ve prospěch společnosti ADA optimističtí v očekávání plné implementace inteligentních kontraktů později v létě. Jak uvedla společnost Cointelegraph, společnost Input Output Hong Kong, lépe známá jako IOHK, uvedla v květnu na trh pevnou vidlici Alonzo, což připravilo půdu pro možnosti chytrých kontraktů, možná již v srpnu.

V aktualizaci z 11. června, která se objevila na YouTube, IOHK odhaleno že Alonzo má nyní kapacitu pro uzavírání inteligentních smluv.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/30b-ada-now-staked-as-alonzo-smart-contract-excitement-builds

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách