Průvodce » 1inch vydává skládatelný protokol Limit Order Protocol

1inch vydává skládatelný protokol Limit Order Protocol

1inch vydává skládatelný protokol Limit Order Protocol

Dnes decentralizovaný burzovní a likvidační agregátor 1inch oznamuje zahájení činnosti 1inch Limit Order Protocol. Nová funkce se může pochlubit 5 různými audity zabezpečení a umožní uživatelům nakupovat nebo prodávat aktiva za konkrétní cenové cíle Ethereum, BSC a Polygon. Nová funkce bude také schopna interagovat s inteligentní logikou kontraktu a bude moci provádět objednávky na základě dat Oracle.

Limitní objednávky byly dříve k dispozici pro ekosystém DeFi prostřednictvím různých protokolů, včetně Gelato a 0x, druhý který 1inch využit. Tým však tvrdí, že tento nový protokol bude plynově efektivnější a bezpečnější v tom, že nebude vyžadovat administrátorské klíče, a že protokol přidá ekosystému další hodnotu prostřednictvím skladatelnosti s jinými protokoly, například Uniswap v3.

Zatímco protokol okamžitě přidává na funkčnosti 1inch Při výměně existuje několik možných případů použití, k jejichž prozkoumání byly vyzvány externí týmy.

SOUVISEJÍCÍ: Cena 1 PALCŮ zasáhne nové maximum, protože nejlepší DEX agregátor soupeří o dominanci DeFi

„Kromě protokolu by bylo možné vybudovat složité přizpůsobené nástroje pro tvorbu trhu,“ uvádí se v oznámení. “Například nástroj tohoto druhu by usnadňoval výdělky na dvojici aktiv vázaných na stejnou měnu, jako USDC a DAI, které jsou vázány na americký dolar.”

Kromě jasné aplikace v obchodních nebo DEX prostředích 1inch spoluzakladatel Sergej Kunz ukázal na možný případ použití půjčky.

“Likvidační protokoly lze realizovat pomocí našeho nového protokolu.” Když je pozice připravena k likvidaci, může být inteligentním kontraktem o půjčovacím protokolu zadán pouze limitní příkaz, který arbitrům nabídne výměnu kolaterálního tokenu za token dluhu prostřednictvím jednotného a vysoce efektivního rozhraní / protokolu, “uvedl.

Limit Order Protocol není jediným novým vydáním 1inch. Včera společnost Curve oznámila spuštění nového algoritmu, který umožňuje protokolu vytvářet fondy těkavých aktiv. 1inch byl známý jako časný partner nové funkce s 1inchagregace likvidity s přístupem ke fondu Curve TriCrypto při spuštění.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/1inch-releases-composable-limit-order-protocol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách