Průvodce » 1inch Nadace upgraduje rámec řízení

1inch Nadace upgraduje rámec řízení

1inch Nadace upgraduje rámec řízení

1inch Nadace, nezisková složka 1inch decentralizovaný burzovní agregátor, zavedl do svého rámce řízení důležité změny, které mají za cíl zefektivnit proces návrhu.

Ve středu nadace oznámila vytvoření 1inch Správa sítě, která doplňuje rámec „okamžité správy“, který protokol zavedl v prosinci 2020. Okamžitá správa poskytla 1inch token stakers schopnost hlasovat o změnách parametrů protokolu.

1inch Správa sítě je popsána jako „systém podobný systému mnoha dalších vedoucích Ethereum„projekty založené na“, včetně uživatelsky přívětivého procesu navrhování vylepšení protokolu.

“Na rozdíl od okamžité správy, která je zaměřena na parametry protokolu, 1inch Správa sítě se zaměří na hlavní vylepšení, která by znamenala změnu pro celý celek 1inch ekosystém a případně pro prostor DeFi obecně, “uvedla nadace.

Uživatelé se mohou účastnit procesu řízení návštěvou 1inch veřejné fórum a výběr podkategorie pro jejich návrh. Proces návrhu sestává ze tří fází: diskuse, formalizace a momentka. Během fáze vytváření snímků bude dokončeno hlasování o návrhu mimo řetězec. Zúčastnit se budou moci všichni držitelé tokenů 1INCH, nejen sázející.

Příbuzný: 1inch vydává skládatelný protokol Limit Order

The 1inch Síť se ukázala jako jeden z nejlepších decentralizovaných burzovních agregátorů, což jí dává vynikající pozici, aby využila pokračující boom DeFi. Za posledních 24 hodin 1inch Síť má zpracováno více než 251 milionů USD v objemech obchodu, jen za křivkou, PancakeSwap, Mdex a Uniswap.

Jak uvedl Cointelegraph, 1inch aktivně zvyšuje své zdroje likvidity, aby poskytla uživatelům více možností swapování. Na žádost členů komunity se agregátor oficiálně rozšířil na Polygon v květnu.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/1inch-foundation-upgrades-governance-framework

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách