Průvodce » 100% odskočení za hodiny pro Polygon, Maker

100% odskočení za hodiny pro Polygon, Maker

100% odskočení za hodiny pro Polygon, Maker

Volatilita prostoru kryptoměny byla v pondělí opět plně zobrazena, protože několik altcoinů zaznamenalo gigantické cenové odskoky po pádu trhu z minulého týdne.

Zejména dva altcoiny zdvojnásobily svou hodnotu za něco málo přes 12 hodin, což vedlo k pondělnímu ránu jako Polygon (MATIC) a Maker (MKR) zaznamenala více než 100% růst při silném odrazu na trhu.

Polygon se v neděli odpoledne vyšplhala z ocenění 0,75 $ pozdě na nedělní odpoledne na vrchol 1,51 $ do brzkého pondělního rána – zaznamenala 101% zisky za méně než den.

Rychlý odskok přichází krátce poté Polygon utrpěl 72% ztráty za méně než týden, protože od úterý klesl z ocenění 2,68 USD na 0,74 USD.

Podobný vzorec byl pozorován v tokenu správy protokolu MakerDAO, Maker, v Pondělí. Cena mince vzrostla z 1 835 $ v neděli na 3 694 $ v pondělí ráno, což odpovídá 101% nárůstu.

Jako Polygon, MakerZázračné čerpadlo následuje 71% pokles od doby, kdy mince na začátku května dosáhla historického maxima, a pouze za minulý týden pokles o 63%.

Zdálo se, že intenzita odskoků, které mince v daný den zažily, souvisí se závažností jejich nedávných propadů trhu. Trh altcoinů se v pondělí ukázal jako nejzranitelnější místo pro denní obchodníky, z nichž mnozí mohli mezi večeří a snídaní reálně zdvojnásobit své peníze.

Bitcoin (BTC) a Ether (ETH) podléhaly méně dramatickým doskokům, přičemž nejvýznamnější kryptoměny získaly 17%, respektive 32%. Obě mince po celou dobu trvání nedávné tržní pumpy zaznamenaly menší volatilitu a jejich následné ztráty se ukázaly být méně závažné, přičemž BTC a ETH ztratily o 51% respektive 60% od svých posledních maxim.

Mnoho obchodníků se z takové volatility raduje, přesto zůstává krutým faktem, že denní obchodování je prací na plný úvazek a podle některých odhadů jen 1% denní obchodníci ve skutečnosti dosáhli zisku.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/altcoin-day-trading-madness-100-rebound-in-hours-for-polygon-maker

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách