Průvodce » 0x uvádí na trh DEX likviditní API Polygon

0x uvádí na trh DEX likviditní API Polygon

0x uvádí na trh DEX likviditní API Polygon

0x vydala Polygon verze API pro agregátor likvidity decentralizované směny (DEX), otevírá 0x Nástroj API k rozšiřování Polygon trh.

Služba likvidity DEX oznámila přesun prostřednictvím vydání vydaného v pondělí, což představuje další milník pro narůstající scénu decentralizovaného financování (DeFi) v Polygon.

Podle oznámení 0x API na Polygon hlavní rysy Ethereum- založené na DEX likviditních kanálech jako SushiSwap, Dfyn a Curve, stejně jako Dodo, mStable, QuickSwap a Cometh.

Podrobně popisující snadné použití 0x API na Polygon, oznámení zní:

“Vývojáři mají přístup k otevřenému zdroji.” 0x API a průvodní dokumentace, na které se má začít stavět Polygon okamžitě. Rozhraní API bylo navrženo tak, aby vývojářům DeFi usnadnilo rychlé, spolehlivé a snadno použitelné využití likvidity DEX. “

0x údajně plánuje rozšířit své schopnosti agregace likvidity DEX s týmem slibným přístupem k jeho otevřeným objednávkám knih a systému žádosti o nabídku (RFQ) v příštím 0x Verze iterace API je naplánována na červen.

V rámci tohoto oznámení 0x tým uvedl, že jeho služba API umožnila 26 miliard USD v objemu obchodování z více než 1 milionu obchodů provedených přibližně 250 000 jedinečnými subjekty. Tato aktivita v hodnotě 26 miliard dolarů byla v obou zemích Ethereum a sítě Binance Smart Chain, které jsou v současné době dvěma nejaktivnějšími trhy DeFi.

Podle 0x tým, Polygon přilákání hlavních protokolů DeFi jako Aave, Křivka a Augur je důkazem živé DeFi scény platformy. Jak již dříve uvedl Cointelegraph, Polygon nedávno debutoval rámec SDK pro budování Ethereum-kompatibilní řetězy.

Protokol likvidity Interblockchain Ren je také propojen s Polygon. Počátkem května Ren oznámila nový most do přístavu Renzabalené tokeny na bázi – reprezentace „coinů“ typu ERC-20 Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) a Zcash (ZEC), mimo jiné – do Polygon síť.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/0x-launches-dex-liquidity-api-on-polygon

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách